Åmål

LBC Värm-Dal AB
Strömsbergsgatan 21 Box 122

662 23 Åmål

Telefon: 0532-60 77 60

 
     

Gordon Holm
Transportledare med kundkontakt, Fjärrtrafik
0532-60 77 61, Mobil: 070-978 44 00

gordon@vermdal.se

   
     

Annica Josefson
Transportledare Fjärrtrafik
0532-60 77 67, Mobil: 070-331 21 25

annica@vermdal.se

   

 

Ulf Åsberg
VD, Ekonomichef
0532-60 77 63, 070- 607 56 46                   

ulf@vermdal.se

   
     

Ulrica Wittemyr
Kvalitet-, miljö- och säkerhetssamordnare
0532-60 77 68, Mobil: 070-262 51 62

ulrica.wittemyr@vermdal.se

   

 

   

Emma Thoresson 
Administration Åmål
0532-60 77 62, Mobil: 072-090 25 90

emma@vermdal.se

 
     

Anneli Boman
Administration Säffle
0532 - 60 77 65 , Mobil: 072-090 25 92

anneli@vermdal.se


 

 

   

 

 

Marica Josefsson
CE-produkter, Administration Mellerud
0532 - 60 77 64, Mobil: 072-090 25 91

marica@vermdal.se

 

 

 

   

 

Säffle

LBC Värm-Dal AB
Industrigatan 21 
661 23 Säffle
Telefon: 0533-69 13 60

 
     

Christian Högberg
Transportledare Anläggning, Säffle - Åmål- Mellerud
0533-69 13 60, Mobil: 070-537 34 72

christian@vermdal.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Årjäng

LBC Värm-Dal AB
Forsbacka 1
672 91 Årjäng
Telefon: 0573-63 83 60
  

 

Hans Albinsson
Anläggningstransporter Årjäng
0573-63 83 60, Mobil: 070-527 35 91

hans.a@vermdal.se

   

 

Helene Pedersen
Administration Årjäng
0573 - 63 83 61, Mobil: 070-331 21 26

helene@vermdal.se

 

 

 

Mellerud

LBC Värm-Dal AB
Magasinsgatan 41
464 33 Mellerud
Telefon: 0530-414 30,0530-414  80